Privacitat i galetes (cookies): aquest web utilitza galetes -de tercers- amb finalitats estadístiques i de servei. En utilitzar els nostres serveis, acceptes l'ús que fem de les galetes. Més Informació
 
   
   Idioma
ESTELLA D´ORIGEN FORESTAL
   Segueix-nos!

 

   Informació
 Calendari  laboral

► CatForest, productes forestals d'origen català, sostenibles i de qualitat.

► Generalitat de Catalunya, Departament d’Agricultura - Gestió forestal

► Web dels boscos de Catalunya
 21 rutes dels Parcs de Catalunya (Street View)  

 

 

SERRADORA BOIX

No ho dubtis!
Contacta amb nosaltres

boix@serradoraboix.com
Tel 938 290 900
Fax 938 290 918
   

DIRECCIÓ GENERAL

Conseller Delegat
Joan Boix
boix@serradoraboix.com
Tel 938 290 900
Fax 938 290 918
President
Josep Ma. Boix

josep@serradoraboix.com
Tel 938 290 900
Fax 938 290 918
 

ADMINISTRACIÓ

Direcció
Josep Ma. Picas

picas@serradoraboix.com
Tel 938 290 905
Fax 938 290 918
Tresoreria
Anna Bartoló
anna@serradoraboix.com
Tel 938 290 902
Fax 938 290 918
Comptabilitat
Pilar Doncel

pilar@serradoraboix.com
Tel 938 290 903
Fax 938 290 918 

COMERCIAL

Direcció
Xavier Nosàs

xnosas@serradoraboix.com
Tel 938 290 907
Fax 938 290 918
Fusta Serrada
Juanjo Pareja

jpareja@serradoraboix.com
Tel 938 290 916
Fax 938 290 918
Palets
Miquel À. Llobet

mllobet@serradoraboix.com
Tel 686 466 333
Fax 938 290 918

FORESTAL

Direcció
Ramon Garriga

ramon@serradoraboix.com
Tel 938 290 914
Fax 938 290 918
Administració
Iolanda Domenjó

idomenjo@serradoraboix.com
Tel 938 290 914
Fax 938 290 918
Treballs i logística
Siscu Casals
siscu@serradoraboix.com
Tel  649 982 918
Fax 938 290 918

ÀREA INDUSTRIAL

Director Industrial
Josep Ma. Boix

josep@serradoraboix.com
Tel 938 290 912
Fax 938 290 918
Tècnic industrial
Marc Basany

mbasany@serradoraboix.com
Tel 938 290 900
Fax 938 290 918
Cap de Manteniment
Josep Armengou

jarmengou@serradoraboix.com
Tel 628 124 003
Fax 938 290 918 

ÀREA PRODUCCIÓ

Direcció
Xavier Nosàs

xnosas@serradoraboix.com
Tel 938 290 907
Fax 938 290 918
Facturació
Montserrat Noguera
mnoguera@serradoraboix.com
Tel  938 290 900
Fax 938 290 918
Logística
Judith Muntaner

jmuntaner@serradoraboix.com
Tel 938 290 906
Fax 938 290 918 

DEPARTAMENTS

RR.HH
Mar Jimenez

marjimenez@serradoraboix.com
Tel 938 290 904
Fax 938 290 918
Compres Material Industrial
Ramon Marginet

rmarginet@serradoraboix.com
Tel 938 290 900
Fax 938 290 918
Seguretat i Higiene
Marc Basany

mbasany@serradoraboix.com
Tel 938 290 900
Fax 938 290 918 

 
SERRADORA BOIX, SL  Puig-reig (Barcelona)  Tel. +34 938 290 900  boix@serradoraboix.com
Avís legal