Contacta amb nosaltres

SERRADORA BOIX S.L.

Ctra. C-16, Km. 81, Polígon Industrial El Saltet
08692 PUIG-REIG (Barcelona)
Barcelona
Tel.: (+34) 938 290 900
E-mail: boix@serradoraboix.com

Direcció General

Conseller Delegat
  Joan Boix
joan@serradoraboix.com
Tel 649 982 911

President
  Josep Ma. Boix
josep@serradoraboix.com
Tel 938 290 912
Tel 649 982 912

Administració

Direcció
  Josep Ma. Picas
picas@serradoraboix.com
Tel 938 290 905

Tresoreria
  Anna Bartoló
anna@serradoraboix.com
Tel 938 290 902

Comptabilitat
  Pilar Doncel
pilar@serradoraboix.com
Tel 938 290 903

Forestal

Direcció
  Ramon Garriga
ramon@serradoraboix.com
Tel 649 982 914

Administració
  Iolanda Domenjó
idomenjo@serradoraboix.com
Tel 938 290 900

Treballs i logística
  Siscu Casals
siscu@serradoraboix.com
Tel 649 982 918

Biomassa forestal
  Martí Camps
mcamps@serradoraboix.com
Tel 626 482 703

Logística subproductes
  Eva Cabra / Pili Rodríguez
boix@serradoraboix.com
Tel 938 290 900

Comercial / Producció

Direcció
  Xavier Nosàs
xnosas@serradoraboix.com
Tel 938 290 906

Facturació
  Montserrat Noguera
mnoguera@serradoraboix.com
Tel 938 290 906

Logística Fusta i Palets
  Judit Muntaner
comercial@serradoraboix.com
Tel 938 290 906

Fusta Serrada
  Juanjo Pareja
jpareja@serradoraboix.com
Tel 938 290 916
Tel 649 982 916

Palets
  Miquel À. Llobet
mllobet@serradoraboix.com
Tel 686 466 333

Àrea Industrial

Director Industrial
  Josep Ma. Boix
josep@serradoraboix.com
Tel 938 290 912
Tel 649 982 912

Cap d’operacions
  Ramon Marginet
rmarginet@serradoraboix.com
Tel 938 290 942

Cap de Manteniment
  Josep Armengou
jarmengou@serradoraboix.com
Tel 938 290 941
Tel 628 124 003

Compres Material Industrial
  Gregori Abardia
gabardia@serradoraboix.com
Tel 938 290 937

RR.HH
  Mar Jimenez
marjimenez@serradoraboix.com
Tel 938 290 900

 
 
 
 
Utilitzem galetes de tercers per a anàlisi de navegació dels usuaris i millorar els nostres serveis. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús.
Podeu obtenir més informació o bé conèixer com canviar la configuració, a   la nostra Política de Cookies